Град Черен Камък
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


-
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Какво би пил с предишния?
Поредицата Хари Потър EmptyВто Яну 08, 2013 10:36 pm by Marc de Morgan

» Драконовата планина
Поредицата Хари Потър EmptyЧет Ное 15, 2012 11:45 am by Lucius Darth

» Трилогията на Маги Стийвотър
Поредицата Хари Потър EmptyПон Ное 12, 2012 12:22 pm by Рамила Либерта Бела

» Step Up 4: Revolution / Step Up 4: Революция (2012)
Поредицата Хари Потър EmptyПон Ное 12, 2012 9:14 am by Джеймс Морган

» The Covenant / Заветът (2006)
Поредицата Хари Потър EmptyНед Ное 11, 2012 8:42 pm by Aleks.

» Познай цвета на очите на следващия
Поредицата Хари Потър EmptyНед Ное 11, 2012 8:28 pm by Aleks.

» Кое е първото нещо за което се сетихте когато видяхте аватара на предишния?
Поредицата Хари Потър EmptyНед Ное 11, 2012 8:27 pm by Aleks.

» Какво би ял с предишния?
Поредицата Хари Потър EmptyНед Ное 11, 2012 8:26 pm by Aleks.

» Момичета срещу момчета
Поредицата Хари Потър EmptyНед Ное 11, 2012 8:26 pm by Aleks.

Top posters
Джеймс Морган
Поредицата Хари Потър I_vote_lcapПоредицата Хари Потър I_voting_barПоредицата Хари Потър I_vote_rcap 
Marc de Morgan
Поредицата Хари Потър I_vote_lcapПоредицата Хари Потър I_voting_barПоредицата Хари Потър I_vote_rcap 
Alexandra Winchester
Поредицата Хари Потър I_vote_lcapПоредицата Хари Потър I_voting_barПоредицата Хари Потър I_vote_rcap 
Màrtin Davis
Поредицата Хари Потър I_vote_lcapПоредицата Хари Потър I_voting_barПоредицата Хари Потър I_vote_rcap 
Рамила Либерта Бела
Поредицата Хари Потър I_vote_lcapПоредицата Хари Потър I_voting_barПоредицата Хари Потър I_vote_rcap 
Aleks.
Поредицата Хари Потър I_vote_lcapПоредицата Хари Потър I_voting_barПоредицата Хари Потър I_vote_rcap 
Катрин Пиърс
Поредицата Хари Потър I_vote_lcapПоредицата Хари Потър I_voting_barПоредицата Хари Потър I_vote_rcap 
Наталья.
Поредицата Хари Потър I_vote_lcapПоредицата Хари Потър I_voting_barПоредицата Хари Потър I_vote_rcap 
Арабела Чериблум
Поредицата Хари Потър I_vote_lcapПоредицата Хари Потър I_voting_barПоредицата Хари Потър I_vote_rcap 
Dayana Divine.
Поредицата Хари Потър I_vote_lcapПоредицата Хари Потър I_voting_barПоредицата Хари Потър I_vote_rcap 

 

 Поредицата Хари Потър

Go down 
АвторСъобщение
Джеймс Морган
Главен админ
Джеймс Морган


Брой мнения : 201
Join date : 15.10.2012

Поредицата Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Поредицата Хари Потър   Поредицата Хари Потър EmptyПон Окт 22, 2012 6:40 pm

В тази тема ще обсъждаме Хари Потър. Според мен тази поредица е най - страхотната издавана НЯКОГА. Е, мое си мнение. Аз много харесвам Хари Потър. Още от 3 годишен съм му фен. Обожавам го, меко казано. Все още спомням в детската градина как ни бяха наредили пред един малък телевизор и бяха пуснали на касета Хари Потър и Философският камък. Тогава на никой не му хареса, аз бях изключение. Макар, че другите деца се хвалеха че са гледали "онзи очилатко". От тогава го харесвам, вземал съм го многократно от видеотеката (когато видео касетите бяха 'на мода'). Един лев за един ден. Когато излезе Хари Потър и Стаята на Тайните отново си го взех. От тогава няма филм, който да ми хареса повече. От 'Затворникът от Азкабан' до 'Огненият Бокал' съм гледал на диск (един чичко ми ги записваше). 'Орденът на Феникса' го гледах от Замунда, също и с 'Нечистокръвния принц'. Другите, последните два филма ги гледах на кино ♥. Също си спомням как кака ме дразнеше, че е прочела най - новата книга на ХП (2,3,4,5 книга. тогава не можех да чета). Но нека да спрем с моето фенство. Моят любим филм от цялата поредица е "Хари Потър и Орденът на Феникса". Точни причини не мога да дам, или мога. Ефектите тук са най - добре разпределени, сюжета - всичко. Любим герой - двама. Сивиръс Снейп ♥. А другият Лорд Волдемор. Обичам този човек, винаги съм харесвал злите персонажи. За сега това е моето разсъждение. Ако сте го гледали или чели напишете вашето мнение тук.
Върнете се в началото Go down
https://darkstone-bg.bulgarianforum.net
 
Поредицата Хари Потър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Град Черен Камък :: Нека да обсъждаме :: Филми-
Идете на: