-

ИндексPortalCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Step Up 4: Revolution / Step Up 4: Революция (2012)

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Aleks.
Демон

Брой мнения : 16

ПисанеЗаглавие: Step Up 4: Revolution / Step Up 4: Революция (2012)   Нед Ное 11, 2012 8:32 pm

## Режисьор : Скот Спир

## В ролите : Алисън Стоунър, Адам Севани, Стивън Бос, Катрин Макормик, Клеопатра Коулман, Райън Гузман

## IMDB : Линк към IMDB

## Държава : САЩ

## Година : 2012

## Времетраене : 99 минути

## Субтитри : Благодарение на technoboy&subsunacs.net

## Резюме : Действието на музикалната лента ще се развива в Маями, Флорида, а сюжета ще разказва за младата Емили - дъщеря на богат бизнесмен, чиято мечта е да стане професионална танцьорка. Веднага след като пристига в Маями, Емили се влюбва в лидера на група улични танцьори, Шон, който от своя страна се опитва да привлече вниманието на няколко големи спонсори, с надеждата те да финансират танцовите им представления.

Но ситуацията се променя коренно, когато става ясно, че бащата на Емили смята да промени изцяло квартала в който живеят танцьорите от групата на Шон. Тези негови действия ще доведат до събарянето на голям брой къщи и изселването на хиляди жители, без тяхното съгласие.

Заедно с новите си приятели, Емили решава да попречи на плановете на баща си, и да запази стария начин на живот в квартала.

## Линк за теглене : Zamunda.net

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Джеймс Морган
Главен админ

Брой мнения : 201

ПисанеЗаглавие: Re: Step Up 4: Revolution / Step Up 4: Революция (2012)   Пон Ное 12, 2012 9:14 am

Според мен филма е просто невероятен! В началото нещо ми се стори много скучен, но после след второ гледане ми стане интересен ^^

Come on and catch me.
And ever never catch me! And forever loving just is never.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://darkstone-bg.bulgarianforum.net

Step Up 4: Revolution / Step Up 4: Революция (2012)
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1