Град Черен Камък
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


-
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Какво би пил с предишния?
Трилогията на Маги Стийвотър EmptyВто Яну 08, 2013 10:36 pm by Marc de Morgan

» Драконовата планина
Трилогията на Маги Стийвотър EmptyЧет Ное 15, 2012 11:45 am by Lucius Darth

» Трилогията на Маги Стийвотър
Трилогията на Маги Стийвотър EmptyПон Ное 12, 2012 12:22 pm by Рамила Либерта Бела

» Step Up 4: Revolution / Step Up 4: Революция (2012)
Трилогията на Маги Стийвотър EmptyПон Ное 12, 2012 9:14 am by Джеймс Морган

» The Covenant / Заветът (2006)
Трилогията на Маги Стийвотър EmptyНед Ное 11, 2012 8:42 pm by Aleks.

» Познай цвета на очите на следващия
Трилогията на Маги Стийвотър EmptyНед Ное 11, 2012 8:28 pm by Aleks.

» Кое е първото нещо за което се сетихте когато видяхте аватара на предишния?
Трилогията на Маги Стийвотър EmptyНед Ное 11, 2012 8:27 pm by Aleks.

» Какво би ял с предишния?
Трилогията на Маги Стийвотър EmptyНед Ное 11, 2012 8:26 pm by Aleks.

» Момичета срещу момчета
Трилогията на Маги Стийвотър EmptyНед Ное 11, 2012 8:26 pm by Aleks.

Top posters
Джеймс Морган
Трилогията на Маги Стийвотър I_vote_lcapТрилогията на Маги Стийвотър I_voting_barТрилогията на Маги Стийвотър I_vote_rcap 
Marc de Morgan
Трилогията на Маги Стийвотър I_vote_lcapТрилогията на Маги Стийвотър I_voting_barТрилогията на Маги Стийвотър I_vote_rcap 
Alexandra Winchester
Трилогията на Маги Стийвотър I_vote_lcapТрилогията на Маги Стийвотър I_voting_barТрилогията на Маги Стийвотър I_vote_rcap 
Màrtin Davis
Трилогията на Маги Стийвотър I_vote_lcapТрилогията на Маги Стийвотър I_voting_barТрилогията на Маги Стийвотър I_vote_rcap 
Рамила Либерта Бела
Трилогията на Маги Стийвотър I_vote_lcapТрилогията на Маги Стийвотър I_voting_barТрилогията на Маги Стийвотър I_vote_rcap 
Aleks.
Трилогията на Маги Стийвотър I_vote_lcapТрилогията на Маги Стийвотър I_voting_barТрилогията на Маги Стийвотър I_vote_rcap 
Катрин Пиърс
Трилогията на Маги Стийвотър I_vote_lcapТрилогията на Маги Стийвотър I_voting_barТрилогията на Маги Стийвотър I_vote_rcap 
Наталья.
Трилогията на Маги Стийвотър I_vote_lcapТрилогията на Маги Стийвотър I_voting_barТрилогията на Маги Стийвотър I_vote_rcap 
Арабела Чериблум
Трилогията на Маги Стийвотър I_vote_lcapТрилогията на Маги Стийвотър I_voting_barТрилогията на Маги Стийвотър I_vote_rcap 
Dayana Divine.
Трилогията на Маги Стийвотър I_vote_lcapТрилогията на Маги Стийвотър I_voting_barТрилогията на Маги Стийвотър I_vote_rcap 

 

 Трилогията на Маги Стийвотър

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Рамила Либерта Бела
Админ;ангел
Рамила Либерта Бела


Брой мнения : 18
Join date : 20.10.2012

Трилогията на Маги Стийвотър Empty
ПисанеЗаглавие: Трилогията на Маги Стийвотър   Трилогията на Маги Стийвотър EmptyНед Ное 11, 2012 9:27 pm

Така, понеже никой не се престраши да пусне тема за някоя книга, реших че аз ще бъда първата пуснала такава. В момента е 23:03 и ми се спи, което е странно, но ще си опитам да Ви дам максимално добра информация за тази така пленителна трилогия.
Първо искам да кажа, че ми бе препоръчана от един много важен за мен човек, който много ми липсва и много обичам, но няма да споменавам името му.
Първата книга - " Тръпка " е само началото и е просто ....... ох не знам, просто съм влюбена в нея. В трите книги се говори за любовта между Върколаци и хора и по- точно любовта между Грейс и Сам, които трябва да останат заедно. Още когато прочетох изречението на корицата " Той не е това, което изглежда .... но е всичко, което тя иска", разбрах че е любовна и ще ми хареса. Но освен любовта в тази книга има и много по - сериозни нещо. Има мечти, желание за живот, желание да останеш нещо, което не си. А пък и тези жълти очи на Сам, казват толкова много още щом зърнеш книгата. Някой казват, цитирам " ...... тя си е безвкусна помия с привкус на миризлив вълк, лигава любов и нетипично приключение. Имаше моменти, в които буквално четях насила, толкова ми беше безвкусно, а последните страници направо ме измъчиха. " Но аз не мисля така, защото това е единствената книга, която ме е разплаквала.
" Копнеж", всъщност първата книга ми хареса повече, но това не означава, че тази не е добра. Всъщност тук историята сякаш някак си се обръща наопаки, но няма да Ви разваля кефът, като Ви разкажа какво става, но отново ще цитирам изречението на корицата " Едно момче копнее да остане човек...... Едно момиче копнее да бъде с него " , но всъщност не отговаря много на книгата. Накрая " Завинаги" ...... не съм я прочела, защото нямам пари, за да си я купя, по - точно ми трябват за нещо друго, а избягвам да се срещам с библютекарката, защото не съм намерила време да и върна поредицата " Дневниците на вампира ". Всъщност намерих, но нея я нямаше, но както и да е. Скоро очаквам да купя книгата и да е нещо епично.
А след това следващата трилогия на Маги :D
Върнете се в началото Go down
Джеймс Морган
Главен админ
Джеймс Морган


Брой мнения : 201
Join date : 15.10.2012

Трилогията на Маги Стийвотър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трилогията на Маги Стийвотър   Трилогията на Маги Стийвотър EmptyПон Ное 12, 2012 9:17 am

Доколкото разбрах от пост поредицата ще е супер яка, ще ги прочета (имам връзки в библиотеката). Така колкото си искам мога да ги чета ако ми харесат ^^. Мерси за препоръката.

Послепис: Върни книгата бре, ще те глобят накрая.
Върнете се в началото Go down
https://darkstone-bg.bulgarianforum.net
Рамила Либерта Бела
Админ;ангел
Рамила Либерта Бела


Брой мнения : 18
Join date : 20.10.2012

Трилогията на Маги Стийвотър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трилогията на Маги Стийвотър   Трилогията на Маги Стийвотър EmptyПон Ное 12, 2012 12:22 pm

Отговор на послеписа: Шибаната (съжалявам за израза) книжарница работи само понеделник и сряда и то до 12 и нещо, а аз тогава още съм на училище, а пък и се опитах да ги върна но тя не работеше. Имам ги от 2 години и то не 1, а 3 книги.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Трилогията на Маги Стийвотър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трилогията на Маги Стийвотър   Трилогията на Маги Стийвотър Empty

Върнете се в началото Go down
 
Трилогията на Маги Стийвотър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Град Черен Камък :: Нека да обсъждаме :: Книги-
Идете на: