Град Черен Камък
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


-
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Какво би пил с предишния?
Драконовата планина EmptyВто Яну 08, 2013 10:36 pm by Marc de Morgan

» Драконовата планина
Драконовата планина EmptyЧет Ное 15, 2012 11:45 am by Lucius Darth

» Трилогията на Маги Стийвотър
Драконовата планина EmptyПон Ное 12, 2012 12:22 pm by Рамила Либерта Бела

» Step Up 4: Revolution / Step Up 4: Революция (2012)
Драконовата планина EmptyПон Ное 12, 2012 9:14 am by Джеймс Морган

» The Covenant / Заветът (2006)
Драконовата планина EmptyНед Ное 11, 2012 8:42 pm by Aleks.

» Познай цвета на очите на следващия
Драконовата планина EmptyНед Ное 11, 2012 8:28 pm by Aleks.

» Кое е първото нещо за което се сетихте когато видяхте аватара на предишния?
Драконовата планина EmptyНед Ное 11, 2012 8:27 pm by Aleks.

» Какво би ял с предишния?
Драконовата планина EmptyНед Ное 11, 2012 8:26 pm by Aleks.

» Момичета срещу момчета
Драконовата планина EmptyНед Ное 11, 2012 8:26 pm by Aleks.

Top posters
Джеймс Морган
Драконовата планина I_vote_lcapДраконовата планина I_voting_barДраконовата планина I_vote_rcap 
Marc de Morgan
Драконовата планина I_vote_lcapДраконовата планина I_voting_barДраконовата планина I_vote_rcap 
Alexandra Winchester
Драконовата планина I_vote_lcapДраконовата планина I_voting_barДраконовата планина I_vote_rcap 
Màrtin Davis
Драконовата планина I_vote_lcapДраконовата планина I_voting_barДраконовата планина I_vote_rcap 
Рамила Либерта Бела
Драконовата планина I_vote_lcapДраконовата планина I_voting_barДраконовата планина I_vote_rcap 
Aleks.
Драконовата планина I_vote_lcapДраконовата планина I_voting_barДраконовата планина I_vote_rcap 
Катрин Пиърс
Драконовата планина I_vote_lcapДраконовата планина I_voting_barДраконовата планина I_vote_rcap 
Наталья.
Драконовата планина I_vote_lcapДраконовата планина I_voting_barДраконовата планина I_vote_rcap 
Арабела Чериблум
Драконовата планина I_vote_lcapДраконовата планина I_voting_barДраконовата планина I_vote_rcap 
Dayana Divine.
Драконовата планина I_vote_lcapДраконовата планина I_voting_barДраконовата планина I_vote_rcap 

 

 Драконовата планина

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Джеймс Морган
Главен админ
Джеймс Морган


Брой мнения : 201
Join date : 15.10.2012

Драконовата планина Empty
ПисанеЗаглавие: Драконовата планина   Драконовата планина EmptyНед Окт 21, 2012 6:47 pm

Недалеч от Даркстоун или по - точно от Източната част на града се намираше много висока планина. Но не беше проста планина с дървета и чист въздух. Там живееха дракони. Драконите се намираха на върха на планината, на най - високият. А на по - ниските части също можеше да се намерят дракони, но с по - малки размери от истинските. Една особеност имаше на най - високият връх. Говорещите кралски дракони. Това бяха кралете на драконите, на различните видове. Те можеха да говорят, като хората. Обикновено хората идваха да споделят с тях.
Върнете се в началото Go down
https://darkstone-bg.bulgarianforum.net
Lucius Darth
Ангел
Lucius Darth


Брой мнения : 3
Join date : 20.10.2012
Местожителство : Небесата.

Драконовата планина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата планина   Драконовата планина EmptyЧет Ное 15, 2012 11:45 am

Облаците над мен символизираха сякаш някаква предстоящо бедствие. На пръв поглед нямаше кой знае какво там горе, но дълбоко в себе си знаех, че това е класическия пример за затишието пред буря. Нещо предстоеше да се случи, но все още не знаех какво е. Преди около петдесетина години, преди да започна да вървя по пътя на усъвършенстването, най-вероятно щях да бъда до Бог постоянно, молейки и карайки го да ми сподели малко от онова, което той знаеше за това, понеже ако някой знаеше какво значи всичко това, това беше той. Тогава щях да бъда жаден, отчаян за знание. И щях да направя всичко, за да го получа.
Но не и сега. Бяха минали твърде много години и бях изпитал твърде много. Сега вече знаех, че търпението е ключът към знанието. Трябваше да не бързам, трябваше да изчакам малко и след достатъчно време знаците щяха да се появят пред мен. Всеки точно тогава, когато трябваше. Той се грижеше за всичко и той щеше да се погрижи аз да знам онова, което ми трябваше. В това бях сигурен.
Изправих се и запалих още една цигара. Драконите говореха едни с други зад мен, но аз не им обръщах внимание. Сега имах нужда от усамотение и тези планини предлагаха идеалното място, за да го получа. Драконите не ми пречеха. Те, за разлика от повечето създания, които бях срещнал досега, разбираха човешата душа. Разбираха кога един човек (или ангел) имаше нужда да остане насаме с мислите си, кога търсеше компания и още какво ли не. Можех дори да кажа, че тя бяха по-умни от хората, но за това твърдение Той щеше да ме накаже доста здраво. И въпреки това не спирах да си го мисля.
Загледах се към хоризонта, докато издишвах поредното кълбо от дим. Далече в небето се виждаха няколко самотни облака, които също като мен, сякаш копнееха за усамотение. Това някак противоречеше на всичко, което знаех и чувствах, но аз реших да го приема такова, каквото беше. Не беше моето място да съдя онова, което не разбирах. Все още не бях готов за това. Някъде в бъдещето щеше да дойде един ден, когато аз щях да достигна такова ниво на съвършенство, че да променям света така, както аз искам. Ала дотогава ми оставаше просто да съзерцавам всичко, което виждам и да поддържам съзнанието си отворено за всичко, което Той предоставяше.
Върнете се в началото Go down
 
Драконовата планина
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Град Черен Камък :: Град Тъмен Камък :: Източна част-
Идете на: